درباره ما

تاریخچه شرکت آرمان صنعت پلیمر

مجموعه ما در سال 2005 اولین شرکت اصلی خود را در استانبول تاسیس کرد و با فن آوری ایتالیا در زمینه تولید الیاف مصنوعی با بهره مندی از فن آوری روز اروپا و ایتالیا پا به عرصه تولید گذاشت.

داستان تولید این مجموعه با شراکت شرکت فوشان در چین و پس از آن با تاسیس شرکت آرمان صنعت پلیمر در ایران ادامه پیدا کرد. الیاف خاص PBT و PET و PVC و PP تولید شده توسط این شرکت به نقاط مختلف جهان صادر میشود.

در سال 1400 با تحقیق و تلاش سه ساله درایران و ترکیه توانستـــیم با بهره مندی از دانش و ترجمه آلمانی ها موفق به تولید الیاف تقویت بتن شویم. در طی این تلاش و تحقیقات، الیاف ماکرو فایبر تولیدی این شرکت مورد تست و آزمایش قرار گرفته و نتایج بسیار مطلوبی در تقویت بتن و افزایش استحکام آن بدست آورده است و اکنون شرکت آرمان صنعت پلیمر افتخار دارد الیاف تقویت بتن این شرکت را با نام تجاری الیاف کوالا بشما معرفی نماید.

آیا به دیدن کاتالوگ ما مایل هستید؟ کاتالوگ را دانلود کنید ...
امروزه کاربرد بتن الیافی بسیار گسترده است و می توان از آن در تمامی بخش های سازه استفاده نمود، اما استفاده از بتن الیافی در این نوع سازه ها بسیار متداول تر است:

شاتکریت، کف سازی مانند (پارکینگ ها، پیاده رو ها، کف کارخانه ها و کارگاه های بزرگ، سوله ها و…،) سازه های بزرگ آبی مانند تونل های انتقال آب، کالورت ها، فلوم های جریان آب که تنش بسیار زیادی را به بتن وارد می کنند و معمولاً پدیده ی آب شستگی را رقم می زنند، جاده های بتنی، بنادر، فرودگاه ها، قطعات پیش ساخته بتــن و همچنین سازه هایی که در برابر آتش سوزی حساس بوده و درجه اهمیت بالایی دارند، مانند بیمارستان ها و مراکز درمانی، استادیوم های ورزشی، سالن های سینما و تئاتر، اماکن عمومی و… که می توانند به خوبی با بتن های الیافی مقاومت خود در برابر گرادیان حرارتی را افزایش داده و ایمنی را بالاتر ببرند..

مزایای افزودن الیاف ماکرو فایبر کوالا به بتن چیست؟